Дорослі
Вхід
Польська мова для дорослих, курси польської у Львові

Загальний груповий курс підійде усім чи початківцям щоб набути мовної компетенції чи тим хто вже спілкується іноземною мовою, освіжити та систематизувати знання, які ви зможете широко використовувати у подорожах та при розмові з іноземцями. Загальний курс польської мови певного рівня в Мовному центрі БОЯР базується на серії навчальних підручників Hurra po polsku!

Програма
В основі курсу лежить комунікативний підхід та найновіші методичні ідеї. Курс розрахований на 40 год класної роботи та 40 год домашньої роботи, спрямований на вдосконалення всіх необхідних вмінь для вільного спілкування польською мовою:
Граматика представлена в різним комунікативних підтекстах.
Курс робить спеціальний акцент на вивчення лексики та тих стратегіях, що сприяють засвоєнню та розширенню словникового запасу із різноманітних тем.

Курс надає студентам час для формування думок перед процесом висловлювання, таким чином формуючи не лише навички вільного спілкування, але й відпрацьовуючи правильність.
Більше того, курс дійсно навчає студентів краще сприймати на слух, завдяки особливій увазі до елементів розмовної та бізнес польської.

BoyarSchool (093)0299140
Львів, вул. Кавалерідзе, 23