Дорослі
Вхід
Англійська мова для дорослих

ПрограмаЗагальний груповий курс підійде усім: чи початківцям, щоб набути мовної компетенції, чи тим, хто вже спілкується іноземною мовою, але хоче "освіжити" та систематизувати знання, які зможуть широко використовувати під час подорожі та розмови з іноземцями. Однак, якщо у вас є конкретна мета вивчення мови (для здачі певного екзамену, проходження співбесіди, роботи в певній індустрії тощо), прочитайте про наші Спецкурси.

Загальний курс англійської мови певного рівня в Мовному центрі БОЯР базується на Оксфордському навчальному комплекті New English File. В основі курсу лежить комунікативний підхід та найновіші методичні ідеї. Курс розрахований на 48 год класної роботи та 34 год домашньої роботи, спрямований на вдосконалення всіх необхідних вмінь для вільного спілкування англійською мовою:

Граматика представлена в різних комунікативних підтекстах.

Курс робить спеціальний акцент на вивчення лексики в тих стратегіях, що сприяють засвоєнню та розширенню словникового запасу із різноманітних тем, щоб ви вільно вести ділові переговори на роботі, чи грати із клієнтами в гольф.

В програму входить вироблення правильної вимови, що підвищує впевненість студента та полегшує розуміння їхнім співрозмовникам.

Курс надає студентам час для формування думок перед процесом висловлювання, таким чином формуючи не лише навички вільного спілкування, але й відпрацьовуючи правильність.
Більше того, курс дійсно навчає студентів краще сприймати на слух, завдяки особливій увазі до елементів розмовної та бізнес англійської.Комплект New English File: підручник, робочий зошит, CD та DVD диски.

Підручник (172 ст. кольоровий) складається з 7 блоків, які логічно поділені на уроки. Вартість - від 370 грн. (залежить від рівня) .
Для занять кожному студенту необхідний власний примірник, адже у книзі багато вправ для заповнення. Цей підручник є і в електронному варіанті, при бажанні, можете роздрукувати, але обов'язково скріпити, адже на уроці Вам знадобляться відразу різні розділи книжки.
Робочий зошит (78 ст. чорно-білий) - необхідний для домашніх завдань, які потрібно здавати частинами, тому ми рекомендуємо, мати друковану копію.
СD та DVD є у вчителя, купляти не потрібно.

Методика навчання


На занятті студенти тренують всі вище перелічені навички, на домашнє завдання закріплюють ці навчики, виконуючи аналогічні вправи. На уроці часу на перевірку домашнього завдання не витрачаємо, студенти здають його в письмовій або електронній формі. На наступне заняття отримують перевірене і можуть проаналізувати свої помилки, при великій кількості помилок отримують додаткові вправи.

Кожен урок починаємо із швидкого повторення та нової інформації. В кінці кожного блоку короткий тест для оцінки прогресу студента. Вкінці курсу – підсумковий тест. Студенти, які успішно склали підсумковий тест, отримують сертифікат внутрішнього зразка, що засвідчує, що особа відвідала 48 год англійської мови та володіє певним рівнем знань.

Викладачі

Всі наші вчителі це молоді професіонали з фаховою освітою та досвідом викладання від одного року.
Ми гарантуємо, що з нашої сторони відбудуться всі заняття вчасно, за хвороби чи інших обставин, вчителі заміняють один одного.

BoyarSchool (093)0299140
Львів, вул. Кавалерідзе, 23