Школярі
Вхід
Німецька мова для школярів

Відомому німецькому письменнику Й.В.Гете належать дуже розумні слова: “Скільки людина знає мов, стільки раз вона людина”. Безумовно, в світі першою іноземною мовою є англійська, проте друга, особливо в Європі, є німецька. Тому, неважливо, чи ваша дитина вивчає вже англійську в “Боярі”, чи можливо займається приватно з репетитором, або ж просто вчиться у школі з поглибленим вивченням англійської мови, не зупиняйтесь, вчіться далі – і опановуємо разом німецьку мову!

Мовний центр “Бояр“ пропонує курс німецької мови, що включає в себе вивчення всіх аспектів мови: інтенсивну мовну практику, вивчення сучасної німецької лексики, граматики, фонетики. Передбачено групова та індивідуальна форми навчання. Для зацікавлення школярів пані Надя використовує різноманітні ігри та діалоги, які в першу чергу розвиваються комунікативні навички дітей.

Навчальні матеріали
Школярі навчаються за підручникамми Planetino - Deutsch für Kinder Gabriele Kopp, Siegfried Büttner. Це новий підручник для початкової школи, який складається з трьох частин, підводить до рівня знання німецької мови А1 і готує до складання іспиту відповідного рівня. Він орієнтований на нові рекомендації Ради Європи щодо вивчення іноземних мов, тому містить основні пункти мовного портфоліо для дітей. Кожна частина книги містить п’ять модулей, а кожна тема складається з 3-4 уроків по 2-4 сторінки. В кінці теми подана коротко граматика до уроку та лексика, а різноманітні ігри, вправи «Змайструй сам!», пісні з рухами, скоромовки, цікаві діалоги, комікси сприяють швидкому засвоєнню мовних одиниць, лексичних та граматичних структур, що приводить до успішного результату, а саме - швидкого розвитку мовленнєвих навичок

Методика навчання
На занятті студенти тренують всі вищезгадані навички, на домашнє завдання закріплюють ці навчики, виконуючи аналогічні вправи. Кожен урок починають із швидкого повторення та нової інформації. В кінці кожного блоку короткий тест для оцінки прогресу студента. Потім діти приступають до вивчення нової теми, виконання різноманітних граматичних завдань, засвоєння тематичної лексики, аудіохслухання. Під час уроку, крім тематичних завдань, діти виконують додаткові, які спрямовані на глибше засвоєння матеріалу. Кінець уроку – це пояснення домашнього завдання для остаточного закріплення матеріалу.

Sprechen Sie Deutsch?

BoyarSchool (093)0299140
Львів, вул. Кавалерідзе, 23