Школярі
Вхід
Польська мова для школярів - курси польської

На сьогоднішній день стає популярним навчанням закордоном. Найдоступнішою і найближчою, звичайно, в цьому плані є Польща. Цей фактор – і є основною причиною актуальності польської мови в Україні.

Ви думаєте, що польську вивчити складно?
Наш педагог, пані Ірина так не вважає: “Для навчання польської мови ми використовуємо матеріал багатий на різноманітні вправи та ігри, які допомагають при вивченні іноземної мови, і сприяють тому, що процес навчання стає ефективнішим, легшим та приємнішим. При вивченні нових слів використовуємо актуальні в щоденному житті ситуації, які в майбутньому відповідають комунікативним потребам людини, що вивчає польську мову та дозволяє вже на початковому рівні ефективне спілкування між співрозмовниками. Проводимо систематичний розвиток мовних навичок у слуханні, читанні, мовленні та письмі”.

Отже, при регулярному відвідуванні, а саме два рази в тиждень, ваша дитина, буквально за три - чотири місці зможе порозумітися з поляком та вивчити основні та необхідні ази. А на питання : “Mowisz po polsku?”,- сміливо ствердно відповідатиме.

Навчальні матеріали
Комплект Hurra po polsku!:підручник, робочий зошит, CD диски.
Підручник (161 ст. кольоровий) складається з 20 уроків.

Для занять кожному студенту необхідний власний примірник, адже у книзі багато вправ для заповнення. Цей підручник є і в електронному варіанті, при бажанні, можете роздрукувати , але обов'язково скріпити, адже на уроці Вам знадобляться відразу різні розділи книжки.

Робочий зошит (88 ст. чорно-білий), необхідний для домашніх завдань, які потрібно здавати частинами, тому ми рекомендуємо, мати друковану копію.

Методика навчання
На занятті студенти тренують всі вище перелічені навички, на домашнє завдання закріплюють ці навчики, виконуючи аналогічні вправи. Кожен урок починаємо із швидкого повторення та нової інформації. В кінці кожного блоку короткий тест для оцінки прогресу студента. Вкінці курсу – підсумковий тест. Студенти, які успішно склали підсумковий тест, отримують сертифікат внутрішнього зразка.

BoyarSchool (093)0299140
Львів, вул. Кавалерідзе, 23