Школярі
Вхід
Англійська для школярів

В Мовному центрі БОЯР школярі займаються в затишних групах 3-6 учнів, що дозволяє вчителю приділити рівну увагу усім. Крім того, ми ретельно підбираємо дітей у групу щоб їх рівень знань та темп начання співпадав.

Заняття відбувають двічі на тиждень по 55 хв., а також ми пропонуємо англомовні клуби БОЯР - БО я Розумний - ми любимо розумних учнів і всіляко заохочуємо їх до навчання, зокрема впровадили систему щоденників — Starbook. На кожному уроці діти беруть активну участь щоб здобути чергову зірочку у свій Starbook, адже імена зіркових переможців засяють на алеї слави, а самі переможці отримають призи та знижки на подальше навчання.

Кожен урок - це комплекс вправ, спрямований на досконале засвоєння англійської мови. Оскільки в школах всі навчаються по різних підручниках, і недоліком стандартного підручника є те що граматика подається окремими елементами, і коли дитина пропустила урок, дуже важко все зрозуміти. Ми беремо за основу підручник з граматики, і не бійтесь цього слова граматика, адже це елементарне вивчення порядку слів у реченні, як формувати запитання і заперечення, що є необхідним для спілкування. Smart Grammar and Vocabulary в кожному уроці дає ще й слова, які ми теж муштруємо диктантами та іграми, щоб в кожної дитини був якомога ширший словниковий запас.

Ще на уроці всі групи встигають прочитати главу із читанок, щоб потім виконувати вправи та переказувати, обов'язково співаємо пісні, та граємо інтерактивні ігри.
Весь урок відбувається на англійській мові. На уроках в БОЯРі школярам ніколи нудьгувати, адже потрібно весь час: говорити, співати, читати, грати, писати!

BoyarSchool (093)0299140
Львів, вул. Кавалерідзе, 23