Дошкільнята
Вхід
Святкування днів народжень у Львові

Всі батьки хочуть подарувати свято на день народження своєї дитини. І щоб запам'яталося, і щоб дитина сяяла від щастя, і щоб гості були задоволені. І коли батьки задаються цією ціллю, постає ряд немаловажливих питань : Де організовувати свято? В якому стилі? Які конкурси проводити, щоб гості не нудьгували?

Багато батьків в цей момент спантеличено оглядають власну квартиру, а в голові закрадаються похмурі думки “про поганих роздратованих сусідів” та про те, що залишиться від їхнього “затишного гніздечка” після 10-12 друзів іменинника.

Ми сміливо заявляємо, що ми можемо вам допомогти у цих приємних клопотах. Запрошуємо вас відсвяткувати день народження вашого маляти у Боярі. Ми пропонуємо вам велике приміщення із різноманітними іграми, де ваші діти можуть розважатися.

Стіл для дітей ви накриваєте за власним бажанням. Особливість нашого центру – професійний Аніматор в подарунок, який буде забавляти дітей та робити все, щоб свято запам’яталося назавжди.

Зацікавило?. А тепер основне - щоб свято було справді оригінальним та цікавим, наповненим яскравими моментами, необхідно визначитися із стилем проведення. Можливо, дитина любить пригоди та квести, загадки та таємниці, день народження у Піратському стилі - саме для вас. Ласкаво просимо на борт корабля “Бояр", яким керує одноокий Джо і вирушаймо за скарбами. На кожному кроці дітей чекатимуть загадки та завдання, а також - заховані підказки та карта. Якщо це вашій дитині до душі - організуємо.

Чи можливо, неодноразово ви чули від вашої дитини, що вона хоче стати чаклуном чи чародійкою та познайомитись із Гаррі Поттером. Без проблем! І Гаррі Поттер, і Герміона, і день народження у школі магії. Тут вони приготують чародійне зілля, відвідають уроки трансфігурації, поміряються магічними силами, навчаться справжнім чарівним трюкам та переможуть злого мага “НЕ ХОЧУ” .

А якщо не хочеться чародійства, чорних мантій та капелюхів, то давайте зробим день народження кольоровим! Ласкаво просимо на Гаваї. Алоха імениннику та його гостям! Запальна музика, веселі конкурси, приготування цікавих коктейлів, спільна макарена. Уявіть собі, за вікном сніг, а ваша дитина - у гарячих тропіках на гавайській вечірці!

Якщо ж ваша дитина азартна, любить рухливі ігри, займається різними видами спорту,одним словом є справжнім олімпійцем, то до вас на день народження завітає Богиня Ніка, яка проведе справжні олімпійські ігри. Випивши чудодійний нектар, діти будуть змагатися у різних олімпійських естафетах. Швидше, сильніше, вище!!! Саме такий лозунг дня народження, яке ми можемо організувати.

Для маленьких іменинників ми можемо запропонувати сценарій дня народження «Якось у Діснейленді» . До вас прийдуть Мікі-Маус та Міні-Маус. Проведений з ними час, запам’ятається назавжди.

Angry birds, Тачки Маквін, Феї Вінкс у Зачарованому лісі, Пригоди з Супергероями, Навколосвітня подорож з Пеппі Довга Панчоха, чи Принцеса у країні казок - вибирайте будь-яку тему і наш аніматор все організує.

Якщо ж ви креативна мама чи творчий тато, які мають власні ідеї щодо проведення свята, ми із задоволенням вас послухаємо та реалізуємо все, що ви бажаєте.
Зробимо свято разом!

BoyarSchool (093)0299140
Львів, вул. Кавалерідзе, 23